^^ Powrót do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Get Adobe Flash player

Dołącz do Nas!

Imię:
E-mail:
Get Adobe Flash player

Wizyty Mikołaja

 

 

ŚW. MIKOŁAJ PRZYLATUJE Z

LAPONII NA ŚWIĘTA 

 

W tym Szczególnym Okresie, gdy czujemy już już nadchodzące Święta Bożego Narodzenia i magię Świętego Mikołaja, chcemy umożliwić Państwu umilenie i spędzenie tego wspaniałego czasu jeszcze przyjemniej. Każdy z nas zawsze w dzieciństwie marzył o odwiedzinach Świętego Mikołaja. Teraz takie marzenia dzieci mogą się spełnić. Chcesz zrobić niespodziankę swojemu dziecku i zaprosić Mikołaja na Święta?

 

Nie czekaj!

Zaproś do Swojego Domu 

Prawdziwego Świętego Mikołaja

 

 

Pamiętaj, że Mikołaj ma bardzo dużo pracy i wiele dzieci do odwiedzenia, dlatego wypełnij formularz, by zamówić Mikołaja do wynajęcia, podając w treści m.in. imię dziecka, jego wiek, zainteresowania, a także informacje o których może wiedzieć tylko św. Mikołaj. Mikołaj podczas wizyty z wielką przyjemnością wysłucha przygotowanych wierszyków czy piosenek i z chęcią obejrzy przygotowany pokaz taneczny dla Świętego Mikołaja.
         Mikołaj wie, że każde dziecko marzy o spotkaniu ze Świętym Mikołajem, rozmową z nim i zaprezentowaniu swoich umiejętności tanecznych czy recytatorskich. Dlatego dajemy Państwu taką możliwość, by uszczęśliwić Wasze dziecko na bardzo długo i by mogło doświadczyć niezapomnianych chwili związanych ze Świętym Mikołajem i jego wizytą.
Chcesz zrobić niespodziankę swojemu dziecku i zamówić Mikołaja na Święta? Ten czas jest wyjątkowy dla każdego z Nas dlatego Zaproś do swojego domu prawdziwego Świętego Mikołaja.
Cennik odwiedzin św. Mikołaja znajduje się w zakładce "CENNIK"

 

Św. Mikołaj odwiedza dzieci nie tylko w domu. Z chęcią pospieszy z wizytą do przedszkola do najmniejszych pociech, ale również do tych trochę większych, będąc świetną atrakcją podczas imprezy świątecznej dla pracowników. Zamów jego wizytę już teraz, aby mieć pewność jego odwiedzin. Cennik odwiedzin św. Mikołaja znajduje się w zakładce "CENNIK"

 

Odwiedziny

Odwiedza nas 1 gość oraz 0 użytkowników.

Copyright © 2013. Pan Pysiak Rights Reserved.